Деякі лексичні засоби реалізації суб’єктно-авторської оцінки в “Одіссеї” Гомера

Розглянуто використання лексичних засобів вираження суб’єктивної модальності у “Одіссеї” Гомера. Виокремлюються тематичні та ключові слова, слова-фаворити та слова-символи. Розглядається їх роль у формуванні суб’єктивно-авторської оцінки описуваних подій. The article deals with some lexical means used by Homer in his “Odyssey” that can be considered as bearing subjective modality. Thematic and key words, words-favourites and words-symbols are singled out and suggested to represent the subjective author’s evaluation of the events described.

Магійович Н. О. Деякі лексичні засоби реалізації суб’єктно-авторської оцінки в “Одіссеї” Гомера / Н. О. Магійович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 465 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 86–88. – Бібліографія: 4 назви.