Аналіз і діагностика інвестиційної політики

Thumbnail Image

Розглянуто актуальне питання сьогодення – стан інвестиційної політики держави. Звернено увагу на існування вільних економічних зон в Україні, зокрема, у Донецькій області. Встановлено причини інвестиційної непривабливості та запропоновано шляхи їх усунення. The article is devoted to consideration of urgent questions of the present, namely, – analysis of state of investment policy of the state. The attention is inverted to existence of the free economic areas in Ukraine, in particular, in Donetsk area. The reasons of investment unattractiveness are established and the ways of their elimination are offered.

Чернега О. Б. Аналіз і діагностика інвестиційної політики / О. Б. Чернега, Е. М. Кравцова, А. В. Кендюхов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 378–382.

Endorsement

Review