Платон як філософсько-літературний феномен

Розглядається філософська спадщина Платона та її осмислення українськими літературознавцями, на прикладі його діалогу “Бенкет”. Герой Платона зображений в опозиції до соціальної дійсності, бачить недосконалість світу, руйнує усталені стереотипи, шукає гармонізації філософського дискурсу та філософського способу життя. It deals with philosophical works by Plato and Ukrainian literary critics comprehending of them at the example of his work “Banquet”. The main character protests against social reality, notices world imperfection, destroys established stereotypes. He is looking for harmonization of philosophical wisdom and philosophical way of living.

Миськів І. С. Платон як філософсько-літературний феномен / І. С. Миськів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 465 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 128–132. – Бібліографія: 11 назв.