Методологічні аспекти оцінювання персоналу дослідних лабораторій

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано методи оцінювання персоналу та запропоновано комплексний метод оцінки персоналу дослідних лабораторій. Проанализировано методы оценивания персонала и предложено комплексной метод оценки персонала исследовательских лабораторий. There is analyses the methods of personnel appraisement and proposed the complex method of personnel appreciation in researh laboratories.

Байцар Р. Методологічні аспекти оцінювання персоналу дослідних лабораторій / Роман Байцар, Мирослава Сколозда, Любомир Сопільник // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 70. – С. 148–156. – Бібліографія: 7 назв.