2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано бойові дії на українських землях у роки Першої світової війни. Особливу увагу акцентовано на значному пізнавальному матеріалі націо- й державо-творення, викликаних Великою війною 1914–1918 років.
The article analyses military operations on the Ukrainian lands in the years of the First World War. The importance of the learning material about the nation and state creation caused by the Great War of 1914–1918 is especially underlined.

Барановська Н. М. Воєнні дії на території України в роки Першої світової війни у контексті революційних подій 1917–1918 рр. / Н. М. Барановська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 528 : Держава та армія. — С. 68–74.