Оцінено стан лісового господарства з огляду грошових потоків у сфері природокористування, розглянуто особливості формування фінансових джерел, методику визначення оптимальної структури оборотного капіталу за критерієм максимізації фінансової рентабельності, описана система здійснення аналізу оборотного капіталу та наведено приклад розрахунку оптимальної структури оборотного капіталу держлісгоспу. Estimate state forestry economy for inspection money circulation in sphere natural use, look at peculiarities formation of financial source, іn clauses the technique of definition of optimum structure of a working capital by criterion to a maximum of financial profitability is considered: the factors are studied which influence structure of a working capital, the system of realization of the analysis of a working capital is described and the example of account structure of a working capital is resulted of forestry.

Бець М. Т. Проблеми формування кредитних ресурсів держлісгоспів в умовах недостатнього фінансування / М. Т. Бень // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 142 –149. – Бібліографія: 6 назв.