Становлення професійного війська України на сучасному етапі

Проаналізовано нормативно-правову базу будівництва сучасного українського війська. Розглянуто умови реформування сучасного українського війська та перспективи його розвитку. Розкрито актуальні проблеми створення сучасного професійного війська України. Окреслено пріоритетні дії держави для подальшого переходу на сучасну професійну армію України. The normative-legal base of building of the modern Ukrainian Armed Forces has been analysed in the article. The author has considered the circumstances of reformation of the modern Ukrainian Armed Forces and prospects of its development. The article has exposed acute problems which had arisen up on the way of creation of the modern professional Ukrainian Armed Forces. Also it has outlined the priority steps of the state for subsequent transition to the modern professional Ukrainian Armed Forces.

Лойко О. М. Становлення професійного війська України на сучасному етапі / О. М. Лойко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 572 : Держава та армія. – С. 155–161. – Бібліографія: 18 назв.