Сучасна наука та філософія про буття «тонких матерій»

Видавництво Львівської політехніки

У статті розглядаються особливості уявлень про так звані «тонкі матерії» у релігії, філософії та природознавстві. Аналізуються досягнення сучасної науки у сфері вивчення "Тонких Матерій". Особливе значення надається відкриттю п'ятої фундаментальної взаємодії у світі, якою є інформаційна, відкриттю торсійних полів, які є носієм інформації, та обґрунтуванню теорії фізичного вакууму, яка дозволяє створити Єдину Теорію Поля. In this article the author considers the particularities of so called “subtle matter” in religion, philosophy and natural science. The author also analyzes the achievements of contemporary science in the sphere of “subtle matters” study. The great importance is attached to the discovery of the fifth fundamental interaction in the world, which is the informational one, the discovery of torsion field, which is the bearer of information, and argumentation of the physical vacuum theory that allows to create the Unified Field Theory.

тонкі матерії, сильні і слабкі взаємодії, торсійне поле, фізичний вакуум, Єдина Теорія Поля, subtle matter, weak and strong interactions, torsion field, physical vacuum, Unified Field Theory

Скалецький М. Сучасна наука та філософія про буття «тонких матерій» / Михайло Скалецький // На шляху до синтезу філософії, науки та релігії : матеріали IV Всеукраїнської науково-практичної конференції "Людина. Всесвіт. Абсолют. Класичний, некласичний, постнекласичний та езотеричний підходи", 19–20 квітня 2013 року / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра філософії, Громадське об’єднання "Сходження". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 124–127. – Бібліографія: 17 назв.