Висотна будівля майбутного в контексті візуального світогляду ХХІ століття

Видавництво Львівської політехніки

На основі короткої еволюційної інтроспекції образу висотної будівлі показано взаємозв’язок світоглядних, суспільних, виробничих факторів, що в ті чи інші періоди приводили до трансформації образу висотної будівлі від її виникнення в рамках “чиказької школи” до її перспектив на ХХІ століття.

висотні будинки, поетичний образ, природна фрагментація, візуальний світогляд, подієва свідомість, high-rise buildings, image, natural fragmentation, visual outlook, eventconsciousness

Франків Р. Б. Висотна будівля майбутного в контексті візуального світогляду ХХІ століття / Р. Б. Франків // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Архітектура : збірник наукових праць. – 2015. – № 816. – С. 34–40. – Бібліографія: 23 назви.