2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається метод використання адаптивної фільтрації в частотній області, що базується на обчисленні перетворення Фур’є вхідного сигналу і незалежного зважування кожного частотного компонента.
The method of use of an adaptive nitration in frequency areas is considered which is based on calculation of transformation Foiirie of an entering signal and independent weighing everyone frequency component.

Сорока С. Т. Використання алгоритму мінімальної середньоквадратичної помилки при адаптивній фільтрації / С. Т. Сорока // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 67–70.

Endorsement

Review