Розвиток і функціонування спільних підприємств

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано чітке трактування поняття “спільне підприємство”, розкрито суть механізму створення і процеси його функціонування, здійснено опис систематизації спільних підприємств за рядом класифікаційних ознак, наведено характеристику організаційно-економічного механізму функціонування спільних підприємств, який пропонується до використання у країнах, що розвиваються (зокрема в Україні). In the article described the fulling of the term “stock company”, given the sence creating its mechanithm and systimatithation of stock companies by the clasification points, described the characteristic of economy-organithation mechanithm of its working yhat can be use by the develop countries.

Кудря Я. В. Розвиток і функціонування спільних підприємств / Я. В. Кудря // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 206–214. – Бібліографія: 11 назв.