Вплив завад у чотирипровідних активних імітаторах опору

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано вплив завад нормального і спільного виду в чотирипровідних активних імітаторах опору. Запропоновано методи послаблення впливу завад на точність імітації опору. Проанализировано влияние помех нормального и общего вида в четырехпроводных активных имитаторах сопротивления. Предложено методы уменьшения влияния помех на точность имитации сопротивления. The normal mode and common mode noise influence in four-terminal code-control resistance measures is analyzed. The methods of compensation influence of noise are proposed.

Бойко О. Вплив завад у чотирипровідних активних імітаторах опору / Оксана Бойко // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2003. – Випуск 62. – С. 28–31. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review