Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто різні підходи до визначення джерел конкурентоспроможності організацій; запропоновано класифікацію чинників конкурентоспроможності організацій, яка дає можливість проаналізувати і врахувати фактори у повному обсязі з метою точного оцінювання рівня конкурентоспроможності; визначено фактори конкурентоспроможності організацій курортно-рекреаційної сфери, що дає змогу оцінити їх важливість і встановити, які з них можуть стати основою конкурентних переваг. In the article different approaches are considered to determination of sources of competitiveness of organizations; classification of factors of competitiveness of organizations, hich enables to analyse and take into account factors in full with the purpose of exact estimation of level of competitiveness, is offered; it is certain factors of competitiveness of organizations of resort-recreation sphere that allows to estimate their importance and to set, which from them can become basis of competitive advantages.

Гербут М. В. Фактори конкурентоспроможності організацій курортно-рекреаційної сфери та їх класифікація / М. В. Гербут // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 554 : Проблеми економіки та управління. – С. 145–151. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review