Дослідження та аналіз коефіцієнтів коригування в методичному підході, що базується на зіставленні цін продажу подібних земельних ділянок

No Thumbnail Available

Date

2007

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Видавництво Національного університету "Львівська політехніка"

Abstract

В статье проведено исследование и анализ коэффициентов коррекции в методическом подходе, который основывается на сопоставлении продаж подобных земельных участков. Исследовано основные факторы: коррекция условий финансирования; коррекция условий продаж; коррекция на дату продаж; коррекция на размер населенного пункта; коррекция на местоположение; коррекция физических параметров (техническое состояние, инженерно-геологические условия, конфигурация, наличие инженерных сетей, площадь).

Description

Keywords

Citation

Губар Ю. Дослідження та аналіз коефіцієнтів коригування в методичному підході, що базується на зіставленні цін продажу подібних земельних ділянок / Ю. Губар, Р. Михальчук // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 68. – С. 17–24. – Бібліографія: 12 назв.