Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано відмінності між енергетичними та інформаційними складовими основних функцій радіоелектронних об’єктів. Показано їх взаємозумовленість та способи придушення неінформативних компонентів інформаційно-енергетичних функцій. In this article differences between energy and informative components of main radio electronic objects main functions are investigated. Their mutual connections and methods of non-informative components of informative-energy functions' suppression are also presented.

Николишин М. Про відмінність та взаємозумовленість інформаційно-енергетичних функцій радіоелектронних пристроїв і систем / Мирон Николишин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 477 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 249–252. – Бібліографія: 5 назв.