Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано аналітичний спосіб визначення еквівалентної діелектричної проникності неоднорідного сипкого середовища з ущільненою структурою кульових включень. Предложен аналитический способ определения эквивалентной диэлектрической проницаемости неоднородной сыпучей среды с плотной структурой шарообразных включений. The analytical method of determination of equivalent inductivity of heterogeneous friable environment is offered with the structure of including of bullets.

Івах Р. Математична модель еквівалентної діелектричної проникності неоднорідного сипкого середовища з ущільненою структурою кульових включень / Роман Івах // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 71. – С. 41–44. – Бібліографія: 7 назв.