Розрахунок перехідних процесів в асинхронних двигунах з екранованими полюсами

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблена математична модель для розрахунку перехідних електромеха- нічних процесів асинхронного двигуна з екранованими полюсами з урахуванням нелінійності електромагнітних зв’язків. Наведені результати розрахунків та експериментальні дані. A mathematical model of shaded-pole induction motor and digital calculation of transient phenomena is discribed. The saturation of main magnetic flux is taken into account. The computed results were compared with measured ones.

Гавдьо І. Р. Розрахунок перехідних процесів в асинхронних двигунах з екранованими полюсами / І. Р. Гавдьо // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 34-38. – Бібліографія: 4 назви.