2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано стандартизацію у сфері постачання води, призначеної для споживання людиною, розглянуто недоліки чинних стандартів у галузі, розглянуто міжнародні стандарти аналогічного призначення.
In the given article the problem of standardization in the sphere of drinking water supply reflected, the lacks of existent standards in the given field are considered and analysis of international standards of a similar purposes carried out.
Проанализированы проблемы стандартизации в сфере питьевого водоснабжения, рассмотрены недостатки существующих стандартов в отрасли. Проанализированы международные стандарты аналогичного назначения.

Бичківський Р. Аналіз стандартизації в галузі постачання води, призначеної для споживання людиною / Роман Бичківський, Оксана Гонсьор // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 180–185.