"Самвидав" в українському національному русі 1960–1970-х роках

З’ясовується місце та роль “самвидаву” в українському національному русі 1960–1970-х років. Проаналізовані причини його зародження, способи розповсюдження, етапи розвитку, дається характеристика частини “самвидавної” літератури. This article is dedicated to the role and place of “samvydav” in Ukrainian national movement of 1960–1970. The reasons of its origin and extension were analized. The stages of the “samvydav” development are considered in this paper as well as a definite part of “samvydav”literature has been characterisea.

Стасюк І. М. "Самвидав" в українському національному русі 1960–1970-х роках / І. М. Стасюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 408 : Держава та армія. – С. 122–126. – Бібліографія: 21 назва.