модель поляризаційно-модової дисперсії оптичного волокна

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено модифікований метод Джонса для математичного перетворення оптичних сигналів і обчислення диференціальної групової затримки оптичного волокна, а також модель поляризаційно-модової дисперсії оптичного волокна, результати моделювання диференціальної групової затримки для оптичного волокна, що складається з N сегментів.
In the article the modified Jones method is resulted for mathematical transformation of optical signals and calculation of differential group delay of optical fibre, and also model of polyarization mode dispersion of optical fibre, results of design of differential group delay for an optical fibre, that consists of the N segments.

Климаш М. М. модель поляризаційно-модової дисперсії оптичного волокна / М. М. Климаш, Є. М. Чернихівський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 84–87. — (Системи телекомунікацій).

Endorsement

Review