Видавництво Львівської політехніки

This article describes the possibility of creating a template-application document using the programming language Open Office.org Basic. This application is created based on various documents processed data and visual display. Developed macros to simplify working with data, automate calculations. Using templates, you can save time filling out documents and facilitate the work of the employee. Any worker without skills can fill application templates.

шаблони, оптимізація, ііновації, інформаційні технології, Open Office.org Basic, сучасне діловодство, стандартизація документів, автоматизація роботи

Ярка У. Використання ООo Basic для створення додатків для автоматизації роботи з документами / Уляна Ярка // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 198–199. – Бібліографія: 10 назв.