Аналіз ефективності складних інвестиційних проектів

Thumbnail Image

В даній статті розглядається оцінка інвестиційних проектів. Для аналізу пропонується застосування економіко-математичної моделі. Дана модель дасть змогу знизити ризик неправильно прийнятих рішень при інвестиційній діяльності. In given clause the estimation of the investment projects is considered. For the analysis the application of economic-mathematical model is offered. The given model allowing to lower risk of the incorrectly accepted decisions at investment activity.

Завербний А. С. Аналіз ефективності складних інвестиційних проектів / А. С. Завербний // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 225–229. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review