Фінансові аспекти формування конкурентної стратегії підприємства

Викладено зміст і методологічні підходи до фінансового забезпечення конкурентної стратегії підприємства, спрямованої на підвищення рівня його конкурентоспроможності та максимізацію його вартості. Подано рекомендації щодо застосування методик фінансового забезпечення стратегічних управлінських рішень на вітчизняному підприємстві. Maintenance and methodological going is expounded near the financial providing of competition strategy of enterprise, directed on the increase of level of his competitiveness and maximization of his cost. Recommendations are given in relation to application of methods of the financial providing of strategic administrative decisions on a domestic enterprise.

діагностика, стратегія, конкуренція, конкурентоспроможність, diagnostics, strategy, competition, competitiveness

Юринець О. В. Фінансові аспекти формування конкурентної стратегії підприємства / О. В. Юринець, А. В. Катаєв, Л. С. Лісовська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 611 : Проблеми економіки та управління. – С. 155–161. – Бібліографія: 8 назв.