Е-архів ДонНТУ: підсумки першого року

Видавництво Львівської політехніки

У статті аналізуються результати першого року роботи зі створення електронного архіву Е-архів ДонНТУ, робляться висновки про можливості та переваги університетських репозитаріїв. The article discusses the results of first yeas of work on creating an electronic archive of E-archive DonNTU, conclusions about the possibilities and advantages of university repositories.

репозитарій, E-LibUkr, наукове суспільство, ДонНТУ, DonNTU, repository, scientific society

Гуров С. Г. Е-архів ДонНТУ: підсумки першого року / С. Г. Гуров, Н. О. Ткаченко // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали третьої науково-практичної конференції, 29 вересня 2011 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редколегія: О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 230-234. - Бібліографія.