Аналіз задачі вибору осьової подачі в процесах багатопрохідного точіння

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано вплив технологічних параметрів багатоетапного точіння на формування мікрорельєфу поверхневого шару заготовки. На основі теоретико-експериментальних досліджень запропоновано методику керування якістю оброблених поверхонь деталі за рахунок вибору оптимального значення осьової подачі. The influence of technological parameters of turning treatment on shaping of detail's surface microcontour is analysed. On the basis of theoretical and experimental examinations the procedure of management by quality of detail's treatment surfaces by means of optimal selection of axial feeding is suggested.

Собачек А. Аналіз задачі вибору осьової подачі в процесах багатопрохідного точіння / А. Собачек, В. Ніщета, А. Свіч // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 422 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 39–42. – Бібліографія: 7 назв.