Документування діяльності методичних кабінетів

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The article presents the main activity directs of methodical cabinet. Also there are shown the special software products that provide better organization of the institution documentation.

методичний кабінет, документаційна діяльності, електронний документообіг, документаційне забезпечення, програмні продукти

Ковалик Л. Документування діяльності методичних кабінетів / Лілія Ковалик, Нестор Думанський // Інформація, комунікація, суспільство 2013 : матеріали 2-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2013, 16–19 травня 2013 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 138–139. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review