Проектування інтелектуалізованих систем

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Під час проектування багатоканальних вимірювальних систем як для опрацювання структури системи, так і для оформлення окремих підсистем у вигляді програмного пакета пропонується використовувати імітаційне моделювання. При проектировании многоканальных измерительных систем как для обкатывания структуры системы, так и при оформлении отдельных подсистем в виде программного пакета предлагаеться использовать имитационное моделирование. The multiplex system structure testing or some subsystems program packet realization simulation is proposed in this paper.

Івахів О. Проектування інтелектуалізованих систем / Орест Івахів // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 57. – С. 90–97. – Бібліографія: 43 назви.

Endorsement

Review