Видавництво Львівської політехніки

Досліджуються міграційні процеси у Східній Галичині на початку Першої світової війни. Проаналізовано чинники, що призвели до великого переміщення людей, їх кількість по окремих повітах, становище, діяльність російських державних установ з облаштування та опіки біженців. Migration processes in East Galychina at the beginning of World War I are investigated. The factors that resulted in the large moving of people, their amount on separate districts, position, activity of Russian state institutions concerning settlement and protection of refugees have been analysed.

Мазур О. Я. Міграція населення Східної Галичини на початку Першої світової війни: заручники, біженці, вигнанці, евакуйовані / О. Я. Мазур, І. В. Баран, М. О. Борищак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 752 : Держава та армія. – С. 50–61. – Бібліографія: 64 назви.