Методи та засоби опрацювання інформаційно-структурних образів води

Сформульовано принципи побудови, розроблено структуру програмного забезпечення спеціалізованої підсистеми дослідження інформаційних характеристик води, обґрунтовано і вибрано методи та засоби опрацювання інформаційно-структурних образів води.

The principles of construction of the specialized subsystem on researches of water informational behavior are formulated, the structure of software is developed. Methods and tools aimed at the water data images processing are chosen and substantiated.

Гульовата Х. Методи та засоби опрацювання інформаційно-структурних образів води / Х. Гульовата, Д. Пелешко, I. Цмоць // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 638 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 218-223. – Бібліографія: 10 назв.