Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Висвітлено результати дослідження основних елементів, які формують ціну та якість освітніх послуг і можливі напрями їх оптимізації з погляду студентів Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій (ІКНІТ) Національного університету “Львівська політехніка”; визначено та обґрунтовано оптимальні розміри плати за навчання для студентів І – ІІІ курсів спеціальності “Прикладна лінгвістика” ІКНІТ. The main factors of the educational price and quality creation are indicated, the main ways of their development in the students of the Institute of computer sciences and informational technologies (IKNIT) opinion are considered, the optimal educational prices of the “Applied linguistic” students specialty the first, the second and the third years of study are determined and grounded in the article.

Подольчак Н. Ю. Напрями покращання якості освітніх послуг у національному університеті “Львівська політехніка”: за результатами опитування студентів інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій / Н. Ю. Подольчак, І. В. Литвин, О. М. Рудницька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 554 : Проблеми економіки та управління. – С. 272–281. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review