Розглянуто застосування фрикційно-зміцнювальної обробки для збільшення періоду стійкості клинового паперорізального інструмента (поліграфічного ножа). The friction-strengthening treatment application is considered for increasement of the working period of wedge paper-cutting instrument (the knife for cutting machine).

Манько О. В. Дослідження зносостійкості паперорізальних ножів, зміцнених методом фрикційно-зміцнювальної обробки (ФРЗО) / О. В. Манько, В. А. Сторощук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 613 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 38-45. – Бібліографія: 5 назв.