2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Висвітлено морально-етичні засади релігійної свідомості, її зв’язки із свідомістю національною в контексті деяких аспектів історії Українського Православ’я. (На матеріалі духовних творів Митрополита Іларіона (Огієнка) 1940–1944 рр.)
The moral-ethical principles of the religious consciousness and its connection with the national consciousness in context of some aspects of the history of Ukrainian Ortodoxy of the XX century are analised in this article. (On the material of Ilarion's (Ohienko’s) spirit works Second World War’s period (1940 – 1944)).

Тіменик З. І. Особливості вияву релігійної свідомості в духовних творах митрополита Іларіона (Огієнка) 1940 – 1944 рр. / З. І. Тіменик // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 525 : Філософські науки. — С. 108–113. — (Українська філософія: історія та сучасність).

Endorsement

Review