Подано інформацію про результати виконання досліду на міцність та деформативність тришарових огороджуючих залізобетонних стінових панелей.The article contains information about the results of carrying out of research on durability and deformation of the three-layered reinforce-concrete wall panels.

тришарова залізобетонна стінова панель, гнучкі в’язі, дослід, three-layer reinforce-concrete wall panel, flexible connections, research

Савицкий Н. В. Оценка несущей способности и эксплуатационной пригодности гибких связей трехслойных железобетонных стеновых панелей / Н. В. Савицкий, А. Н.Зинкевич, А. М. Сопильняк// Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 179–183. – Библиография: 5 названий.