Задавач кратних малих витрат газу

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описаний пристрій побудований на дроселях з кратними значеннями газодинамічних опорів (провідностей) і призначений для градуювання і метрологічної перевірки мікровитратомірів та лічильників різних газів, зокрема у системах обліку природного газу. Описано устройство, построенное на дросселях с кратными значениями газодинамических сопротивлений (проводимостей) и предназначенное для градуировки и метрологической поверки микрорасходомеров, а также счетчиков различных газов, в частности в системах учета природного газа. The described device is constructed on capillaries with values of gas-dynamical resistances (conductors) and assigned for calibration and metrological testing of microflowmeters and gas counters, for example, in the systems of natural gas accounting.

Теплюх З. Задавач кратних малих витрат газу / Зеновій Теплюх, Ігор Ділай // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2005. – Випуск 65. – C. 87–91. – Бібліографія: 12 назв.