Обґрунтовано необхідність застосування витих заготовок для виготовлення і відновлення деталей сільськогосподарських машин типу тіл обертання (зубчасті колеса, кільця і шайби, фланці тощо), а також робочих органів шнекових механізмів – спіралей шнеків. Зведено залежності для визначення силових параметрів виготовлення заготовок та приклади технологічних процесів виготовлення зубчастих коліс та фланців з витих заготовок. The necessity of applying of helical performs for fabrication and recovery of parts of ambulances for agriculture is justified. The formulas for definition of power arguments of fabrication of parts and examples of production process of parts are reduced.

Пилипець М. І. Технологія виготовлення і відновлення деталей сільськогосподарських машин з використанням витих заготовок / М. І. Пилипець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 412 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 44-51. – Бібліографія: 3 назви.