Теоретико-правовий аналіз поняття “присяга”

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

У статті розглянуто теоретико-правовий аспект присяги, її використання у вітчизняній і міжнародній правовій практиці. Зазначено, що присяга є важливим правовим інститутом, який функціонує у багатьох галузях права. В статье рассмотрены теоретико-правовой аспект присяги, ее использование в отечественной и международной правовой практике. Отмечено, что присяга является важным правовым институтом, который функционирует во многих отраслях права. The juridical conception of oath, its use in the sphere of international theory and practice is considered in the article. The author states that oath is becoming rather widely practiced legal institution, which reflects many branches of law.

присяга, клятва, види присяги, присяга, клятва, виды присяги, oath, oath species

Маськовіта М. М. Теоретико-правовий аналіз поняття “присяга” / М. М. Маськовіта // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 825. – С. 167–171. – Бібліографія: 16 назв.

Endorsement

Review