Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається досвід державного та військового керівництва УНР в умовах українсько-більшовицьких відносин у контексті Української національно-демократичної революції в листопаді 1917 – березні 1918 рр. The experience of the UPR state and military management under the Ukrainian-Bolshevist relations in contact with the Ukrainian national-democratic revolution during the period between november 1917–march 1918 is considered.

Томюк І. М. Причини поразки Армії УНР у війні з російсько-більшовицькими військами 1917–1918 рр. / І. М. Томюк, В. А. Кутовой // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 571 : Держава та армія. – С. 256–261. – Бібліографія: 16 назв.

Endorsement

Review