Thumbnail Image

Наведено результати дослідження режиму руху транспортних засобів автомобільними дорогами України. Встановлено параметри розрахункових навантажень для проектування конструкцій дорожнього одягу із заданою надійністю. In the article the results of research of the mode of motion of vehicles transport are resulted by the highways of Ukraine. The parameters of the computation loading are set for planning of constructions of road pavement with the set reliability.

інтенсивність руху, транспортні засоби, склад потоку, швидкість руху, параметри навантаження, intensity of motion, vehicles transport, composition of stream, velocity, axle load

Гамеляк І. П. Встановлення параметрів режиму руху транспортних засобів для проектування дорожнього одягу / І. П. Гамеляк, В. Ф. Райковський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 118–125. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review