До адитивної D-стійкості матриці при зміні одного діагонального елемента

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено достатні умови адитивної D-стійкості матриці при зміні одного діагональ- ного елемента, які зводяться до стійкості двох поліномів. Адитивна D-стійкість матриці при зміні одного діагонального елемента еквівалентна стійкості одного класу систем керування з відємним зворотним зв’язком довільним коефіцієнтом підсилення. Отже, подано достатні умови, застосовні до перевірки стійкості цього класу систем керування. Sufficient conditions of additive D-stability of a matrix at change of one diagonal element are presented. These conditions are reduced to stability of two polynoms. Additive D-stability of a matrix at change of one diagonal element is equivalent to stability of one class of control systems at any factor of amplification. Thus, the resulted sufficient conditions are applied for check of stability of this class of control systems.

Романишин І. М. До адитивної D-стійкості матриці при зміні одного діагонального елемента / І. М. Романишин, Л. А. Синицький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 500 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 44–48. – Бібліографія: 10 назв.