Аутсорсинг закупівель: світовий досвід і вітчизняні перспективи

Thumbnail Image

Досліджено сутність аутсорсингу закупівель. Ідентифіковано основні характеристики постачальників – провайдерів аутсорсингових послуг з закупівель. Виявлено мотиви на користь та проти прийняття аутсорсингових рішень. Запропоновано напрями аналізу під час прийняття рішення щодо аутсорсингу закупівель. Погруповано чинники, які впливають на прийняття аутсорсингових рішень, а також чинники, які детермінують привабливість аутсорсингу закупівель. An essence of procurement outsourcing is investigated.. Basic descriptions of suppliers - procurement service provider – PSP are identified. The reasons on a benefit and against acceptance of outsourcing decisions are found out. Directions of analysis at a decision-making in relation to procurement outsourcing are offered. The factors, which influence on acceptance of outsourcing decisions, and also factors which determined the attractiveness of procurement outsourcing are explained..

ринок логістичних послуг, аутсорсинг закупівель, провайдери аутсорсингових послуг, мотиви прийняття аутсорсингових рішень, market of logistic services, procurement outsourcing, procurement service provider, reasons of acceptance of outsourcing decisions

Неуров І. В. Аутсорсинг закупівель: світовий досвід і вітчизняні перспективи / І. В. Неуров // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 155–162. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review