Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведена математична модель модульованого збуджувача безконтактного асинхронізованого генератора на базі двох електричних машин з однаковою кількістю полюсів і трифазно-трифазного безпосереднього тиристорного перетворювача частоти з природною комутацією, а також результати дослідження електромагнітних процесів. Research of electromagnetic processes of the noncontact modulated exciter during the work of the generator of stable frequency under nominal static load was carried out with the help of a mathematical model. Objective laws of the influence of the modulated exciter scheme, sliding of the generator, and insertion according to current on electromagnetic process procedure in the noncontact modulated exciter were established.

математична модель, асинхронізований генератор

Математична модель каскадного модульованого збуджувача безконтактного асинхронізованого генератора / К. М. Василів, О. М. Галіновський, О. Г. Плахтина, Є. М. Дубчак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 511 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 9-18. – Бібліографія: 5 назв.