Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Представлені підходи до збору та накопичення параметрів інформаційної діяльності з користувацькими інтерфейсами програмного забезпечення САПР (на прикладі САП мікроелектромеханічних систем (МЕМС) з метою подальшої систематизації та проектної оцінки для удосконалення якості програмних користувацьких інтерфейсів. Approaches to the collection and accumulation of information parameters from user interface softwareCAD Software (on MEMS example) presented to further systematize and project evaluation to improve the quality of software user interfaces.

зручність користування, юзабіліті, користувацький інтерфейс, модель віконного інтерфейсу, діалог, САПР, програмне забезпечення, usability, user interface, screen model, interactivity, CAD, software

Маркелов О. Е. Моделювання досвіду користувача програмного забезпечення САПР накопиченням діалогової інформаційної діяльності / О. Е. Маркелов, М. В. Лобур // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 685 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 181–186. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review