Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

В інформаційному суспільстві з ростом попиту на навчальні послуги має значення авторитет / рейтинг навчального закладу, що їх надає. Жоден з українських університетів ще не був представлений у Top 500 Webometrics Ranking of World Universities. Не дивлячись на це, ряд українських університетів зберегли свої минулорічні рейтинги за удосконаленою методикою 2012 р. Замислитись над проблемою аналізу рейтингу конкретного університету в системі існуючих індикаторів та осмисленням їх ролі у визначенні прогнозного місця у рейтингу було основним завданням публікації. In the information society with the increasing demand for educational services is important prestige / ranking educational institution that provides them. Not one of Ukrainian universities have not been represented in the Top 500 Webometrics Ranking of World Universities. Despite this, a number of Ukrainian universities retained their rankings from last year improved method in 2012 to reflect on the problem of analyzing a particular ranking university in the existing indicators and understanding of their role in determining the forecast places in the ranking was the main objective of the publication.

всесвітній рейтинг університету, веб-індикатор рейтингу, десятка найкращих університетів Країни, усереднений рейтинг, Топ 500, 10% сито, World University Rankings, web rank indicator, ten best universities in the country, average rating, Top 500, 10% sieve

Воловець Я. Через інноваційні комп’ютерні технології в університеті до підвищення його всесвітніх рейтингів / Ярослав Воловець // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 4-ої Науково-практичної конференції, 20–22 листопада 2012 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 70–77. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review