Структура і морфологія аморфних плівок селену з домішками індію

Методами рентгенівської та електронної дифракції досліджено особливості ближ- нього порядку в рідких і аморфних сплавах селену з індієм у області виродженої евтектики при різних концентраціях індію. За результатами досліджень виявлено, що в сплавах селену з індієм існують дві аморфні форми. Домішкові атоми In при малих концентраціях в сплавах з селеном практично не впливають на параметри ближнього порядку селену. The features of order of fellow creature of liquid and amorphous alloys of selenium with an indium in the region of singular eutecticum at the different concentrations of indium were explored by the methods of X-ray and electronic diffraction. As a result of researches was discovered, that there are two amorphous forms in selenium-indium alloys. Admixtures atoms at the small concentrations in selenium alloys practically does not influence on the parameters of order of fellow creature of selenium.

Дутчак З. А. Структура і морфологія аморфних плівок селену з домішками індію / З. А. Дутчак, Л. М. Ракобовчук, Б. М. Яворський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 558 : Електроніка. – С. 7–9. – Бібліографія: 7 назв.