Апарат управління: поняття, особливості визначення і використання

Thumbnail Image

В статті розглядається поняття апарату управління організації, особливості його визначення та використання. Наводяться умови, через які саме таке поняття має право на застосування надалі. Вказуються причини, через які апарат управління належить до керуючої системи і є її складовою. The article considers the meaning of the organization managemnt apparatus, peculiarities of its definition and usage. It gives conditions under which such meaning has the right to be used in future. The article gives examples why management apparatus belongs to managing system and is its part.

Дарміць Р. З. Апарат управління: поняття, особливості визначення і використання / Р. З. Дарміць // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 140–142. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review