Відновлення архітектурної спеціальності у Львівській політехніці (1959-1965)

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто обставини, особливості та складові відновлення й організації навчального процесу архітектурної освіти у Львівській політехніці впродовж 1959-1965 рр. This paper is devoted the circumstances, features and constituents of renewal and organization of process of architectural education in Lviv Polytechnic during 1959-1965.

архітектурна освіта, навчальний заклад, викладач, студент, проектування, будівля, architectural education, educational establishment, professor, student, design, building

Посацький Б. С. Відновлення архітектурної спеціальності у Львівській політехніці (1959–1965) / Б. С. Посацький, А. В. Міщенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 674 : Архітектура. – С. 255–261. – Бібліографія: 5 назв.