Проектування бази знань в адаптивній навчальній cистемі

Видавництво Львівської політехніки

В роботі описано основи проектування та наповнення бази знань навчального контенту та бази знань сценарних прикладів, які використовуються в адаптивній навчальній системі для для побудови індивідуальної траєкторії студента. This paper describes the principles of design and content knowledge base of educational content and knowledge base scenario examples that are used in an adaptive learning system for the individual to construct trajectory student.

адаптивне навчання, база знань, сценарні приклади, knowledge base, adaptive learning, script examples

Федорук П. Проектування бази знань в адаптивній навчальній cистемі / П. Федорук, М. Пікуляк // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 3-ої Науково-практичної конференції, 8–12 жовтня 2011 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 14–18. – Бібліографія: 2 назви.