Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто основні умови розвитку імперської архітектури Львова в ХІХ ст. та пошуки національних стилів на початку ХХ ст., зумовлені політичною ситуацією, становленням та розвитком місцевої архітектурної школи, а також загальноєвропейськими тенденціями. The ar ticl e discusses the basic conditions of development of the imperial city architecture in the ХІХ century and the search for a national style in the early ХХ century, which were caused by the political situation, the development of local architectural school and the European tendency.

архітектура Львова, бідермаєр, національний стиль, ранній модернізм, architecture of Lviv, biedermeier, national style, early modernism, architectural competition

Богданова Ю. Л. Зародження і розвиток регіональних традицій та пошуки національних стилів в архітектурі Львова кінця ХІХ – початку ХХ століття / Ю. Л. Богданова, І. М. Копиляк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 757 : Архітектура. – С. 175–183. – Бібліографія: 45 назв.

Endorsement

Review