2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Подано результати дослідження амплітудних частотних характеристик електропривода дебалансної системи віброзбуджувача за узагальненими параметрами, що характеризує електромеханічну систему. Отримано аналітичні залежності параметрів електропривода, що забезпечують демпфування змушених коливань і його висока швидкодія.
The presented results of the study amplitude frequency features of the electrodrive of the debalanced type vibration cоmplex on generalised parameter, which characterizes the electromechanic system. They are received analytical dependencies parameter electrodrive, which provide damping compelled fluctuations and its high speed.

Задорожний Н. А. Выбор параметров электромеханической системы дебалансного вибровозбудителя для вибростабилизирующей обработки / Н. А. Задорожний, А. И. Дрыга, А. Н. Беш // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 113–117.