Розглянуто проблеми і напрями розроблення національної моделі розвитку України з сучасної політологічної платформи. Сформульовані основні положення ціннісно-нормативного базису концептуальної моделі і визначений механізм її реалізації засобами системної інтеграції. The following article reviews problems and ways of research of the national model of Ukraine’s development from today’s politological platform. The main ideas are formulated for conceptual model and the mechanism of its fulfillment by the means of system integration is defined.

Ананьєва В. О. Розробка концептуальної соціальної моделі як передумова екогомічного розвитку України / В. О. Ананьєва // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С.138–142. – Бібліографія: 7 назв.